Nasza-Klasa (nk.pl)

Permalink Autor: asiaekopunk, data postu: Wednesday, March 23, 2011 12:10
Problem też tkwi w tym, że ludzie ostatnio zbyt często zamykają się w wirtualnej rzeczywistości. Fakt łatwo się dowartościować przez taką nk i facebook. Znajomi nasłodzą w komentarzach etc. Zbyt często wirtualna rzeczywistość przeszkadza wielu ludziom nawiązać i rozwijać nowe znajomości w realu. Poznanie kogoś na portalu nie przekłada się na prawdziwą znajomość. Dobre założenie portali, typu znajdź nowych znajomych, przynosi na real efekt odwrotnie proporcjonalny. Ludzie często zamykają się na ten świat nazbyt bardzo. Mo brat ostatnio borykał się z czymś takim. Po kilku latach za granicą zrobił sobie dłuższe ferie w Polsce. Ani odświeżenie starych znajomości przez portale nie wychodziło, bo teksty typu: trzeba się spotkać na jakieś piwko, były tylko ot tak powiedziane, ani zawieranie nowych nie było możliwe, gdyż ludzie z chęcią z nim rozmawiali, dodawali do znajomych, ale na real nic się nie przekładało. Dopiero musiałam go wyciągnąć do ludzi, aby mógł się normalnie uspołecznić.
Pozdrawiam:)
asiaekopunk Postów: 2
Konto od: 27.04.2007
Miasto: Legnica
Permalink Autor: niezobaczysz, data postu: Friday, March 25, 2011 16:23
Nk owszem,czasem się przydaję, ale teraz ludzie, z tego co wiem, poznają się przez internet,właśnie przez portale społecznościowe. Sama zawarłam kilka takich znajomości, a gdy spotkałam się z tymi osobami na żywo, całkiem inaczej. W internecie można udawać kogo się chcę. Być, kim się tylko zapragnie. Ale to nie znaczy,że tacy jesteśmy naprawdę.
niezobaczysz Postów: 16
Konto od: 10.01.2011
Miasto: Dębica
Permalink Autor: moniakliha, data postu: Friday, March 25, 2011 23:42
zdecydowanie jeden z najlepszych kont jakie są ;))
moniakliha Postów: 2
Konto od: 25.03.2011
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: sonie, data postu: Thursday, June 2, 2011 11:39
Cytat ali1600
NK to syf. Tak jak facebook.

Chociaz teraz facebook, jest 'modny'
sonie Postów: 7
Konto od: 1.09.2009
Miasto: Londyn
Permalink Autor: sdms, data postu: Thursday, June 2, 2011 22:54
Konto na nk założyłem jak jeszcze było tam w miarę normalnie. Niespełna rok temu po zaciętej wojnie z administracją i postraszeniu (uzasadnionym) sądem udało mi się wywalczyć usunięcie mojego konta i danych osobowych. Teraz mam tam jakieś konto fikcyjne - przydaje się czasem do sprawdzania ludzi ;]

A co do facebooka to uważa, że mam złe nazwisko i chwała mu za to ;)
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: noej, data postu: Saturday, June 4, 2011 13:41
szalenstwo jak nic.
noej Postów: 28
Konto od: 26.12.2009
Miasto: Siemianowice Śląskie
Permalink Autor: lytel, data postu: Friday, June 10, 2011 08:43
A ja nie mam ni fejsbuka i nk i jakoś żyję a znajomych mam w realu :D
lytel Postów: 6
Konto od: 10.03.2011
Miasto: Skórka
Permalink Autor: strongger, data postu: Monday, June 27, 2011 01:28
Cytat 0la666
A ja nie mam ni fejsbuka i nk i jakoś żyję a znajomych mam w realu :D

to gratuluje . nie ciągnie cię do tych portali? napewno znajomi upierają się żebyś załozyla ^^
strongger Postów: 20
Konto od: 8.10.2008
Miasto: Detroit
Permalink Autor: noej, data postu: Tuesday, June 28, 2011 20:03
u mnie kiedyś padło hasło:
"będę z tobą jak założysz fejsa, bo musiałabym zmienić status związku."
noej Postów: 28
Konto od: 26.12.2009
Miasto: Siemianowice Śląskie