SEX w wieku 16 lat czy to cos zlego?

Permalink Autor: averst, data postu: Sunday, October 7, 2012 23:48
Tak naprawdę można powiedziec, że wiek nie ma tutaj znaczenia, ale z drugiej strony po co za wcześnie to zaczynac? 16 lat to nie jest dużo, a nawet jeżeli ktoś tak uważa to tak naprawdę się myli. Człowiek musi czuc się gotowy na taki krok, bo to nie jest wybór czekolady w sklepie. Osobiście sądzę, że nie ma po co się z tym śpieszyc, bo na wszystko przyjdzie czas z wiekiem. Wśród nastolatków pierwszy raz ich zdaniem powinno się miec za sobą, ale nie ma sensu robic tego z byle kim, aby tylko miec co opowiedziec znajomym. Wszystko trzeba robic z głową. Seks z osobą którą się kocha jest dużo przyjemniejszy, niz z pierwszą lepszą napotkaną na imprezie, ale jak kto woli.
Averst
averst Postów: 2
Konto od: 6.10.2012
Miasto: Białystok
Permalink Autor: descrizionepervoi, data postu: Friday, February 22, 2013 14:42
Ja uważam,że do tego tego trzeba być przygotowanym psychicznie,a nie kto ile ma lat. :)
descrizionepervoi Postów: 3
Konto od: 19.02.2013
Miasto: Katowice
Permalink Autor: xmaddy, data postu: Saturday, September 14, 2013 13:15
Nie, nie jest to nic zlego, o ile czlowiek ma na tyle rozumu by sie zabezpieczac i nie sypiac z kim popadnie.
Tobie jednak polecam blizsze zapoznanie sie z podrecznikiem do polskiego -.-
xmaddy Postów: 1
Konto od: 13.09.2013
Miasto: Helmstedt
Permalink Autor: txoxmxaxsxz, data postu: Tuesday, October 8, 2013 23:34
Hmm według mnie warto z tym poczekać może i ciało jest już gotowe ale liczy się to co ma się w głowie a w tym wieku człowiek za dużo o życiu nie wiem. Co prawda to ten wiek, ze myślisz iż jesteś naj mądzrzejszy i wszystko wiesz ale z biegiem lat uzmysłowisz sobie jak błędnie wcześniej myślałeś.
txoxmxaxsxz Postów: 0
Konto od: 27.09.2013
Miasto: Kielce
Permalink Autor: dorrrrrrin, data postu: Saturday, December 28, 2013 18:44
Nie warto dawać się ponieść podnieceniu które mówi "zrób to". Nie warto dawać się namowom chłopaka. Bo to nawet mężczyzna nie jest, tylko chłopak w tym wieku. a Ty dziewczyna. Dzieci. Wszyscy mówią "tak, jeśli go kochasz to nic złego" ale nikt nie bierze pod uwage życia, które wszystko weryfikuje i za rok m ożesz być już z kimś zupełnie innym, a wtedy okazuje się że tamten związek to nawet miłość nie była. Seks nie jest dla dzieci, jak słysze dziewczynki 15-17 letnie rozmawiające o tym czy wychwalające się przed sobą to aż żenada bierze. Zero wstydu czy pokory, one są KIMŚ bo już uprawiały seks. Do kąd ten świat zmierza.
dorrrrrrin Postów: 0
Konto od: 24.06.2008
Miasto: częstochowa
Permalink Autor: natka20evek, data postu: Monday, December 30, 2013 22:45
Jak dla mnie to jest niemoralne. Seks to ważna sprawa i raczej nie powinno zaczynać sie tak wcześnie. trzeba wziąść pod uwagę ryzyko zajścia w ciąże jak i inne czynniki.
natka20evek Postów: 1
Konto od: 28.12.2013
Miasto: Tarnobrzeg
Permalink Autor: kochanicacara, data postu: Sunday, February 16, 2014 23:04
Sama miałam niedawno 16 lat i kiedy próbuję sobie wyobrazić siebie/rówieśników uprawiających w tym wieku seks, coś mi w mózgu się przestawia chyba, auć. 16 to jeszcze totalne dziecięctwo przecież.

Seks to nie przelewki, że tak to ujmę (i przede wszystkim to SEKS - nie seX!). Można go uprawiać, kiedy biologia i popęd pozwalają, owszem, ale czy trzeba? - nie. Rozpoczęcie współżycia w tak młodym wieku nieść może za sobą szereg przykrych konsekwencji. Poza tym szesnastoletnia dziewczyna może zostać przez faceta po prostu wykorzystana jako narzędzie do masturbacji, z czego ona sprawy zdawać sobie nie będzie, w przeciwieństwie do faceta (chyba że on również szesnastolatkiem/nastolatkiem/haha jest, wówczas nie wie pewnie, co jest grane nawet).

Nie gardzę tymi, którzy przyznają się do uprawiania seksu w tym wieku, uważam jednak, że może im to bardzo zaszkodzić i jestem na nie. howgh.
kochanicacara Postów: 1
Konto od: 31.07.2012
Miasto: Hogwart
Permalink Autor: vupleshyacinthinus, data postu: Friday, February 28, 2014 18:34
Ja myślę, że najlepiej uprawiać seks jak najwcześniej się da, nawet od 12 lat - będzie większa praktyka na przyszłość. Jak ktoś się boi ciąży zawsze pozostaje petting. Trzeba być nowoczesnym w nowoczesnych czasach. ;-)
vupleshyacinthinus Postów: 0
Konto od: 21.01.2011
Miasto: Banie
Permalink Autor: szdzisaw, data postu: Thursday, June 26, 2014 12:52
16 lat to jeszcze diziecko.Podpada to pod pedofilie.Tyle jest dzieci w tym wieku uwikłanych w pedofilie i jakoś o niech się nie mówi,coś sprzecznego z naturą i z logiką uznano za normalne,a księży zaraz się z tego powodu napiętnuje.Po pierwsze ksiądz to też człowiek i zmaga się z pokusami jak my wszyscy.Po drugie,opanujcie się dorośli jak i dzieci.
szdzisaw Postów: 5
Konto od: 26.06.2014
Miasto: Borek Strzeliński