SEX w wieku 16 lat czy to cos zlego?

Permalink Autor: unacogitatione, data postu: Wednesday, December 21, 2011 00:23
Moim zdaniem zależy od dojrzałości. Niektórzy mają 16 lat i są bardzo dojrzali, a niektórzy 25 i zachowują się jak dzieciaki. Przede wszystkim przed rozpoczęciem współżycia osoby powinny zadać sobie pytanie czy w razie wpadki będą w stanie w godnych warunkach wychować dziecko.
unacogitatione Postów: 3
Konto od: 11.12.2011
Miasto: Łódź
Permalink Autor: , data postu: Monday, December 26, 2011 13:51
Patrzą na ciebie jak na "zdzire", nie z powodu uprawiania wcześnie seksu, tylko częstości zmieniania partnerów, a to co innego.

Jeżeli widzę moje koleżanki, które w roku szkolnym mają 3 chłopców i z każdym się prześpią, to mnie to po prostu żenuje.
Konto od:
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: angeliness, data postu: Tuesday, December 27, 2011 11:54
Dojrzałość uzyskujemy wtedy kiedy zdajemy sobie sprawę z konsekwencji i potrafimy ponieść odpowiedzialność za ewentualne ich wystąpienie.

W świetle prawa to 16 lat.
Ale każdy jest indywidualny, dojrzewa inaczej i przede wszystkim sam powinien wiedzieć i czuć, że chce..
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: karrrr, data postu: Sunday, January 8, 2012 23:29
to każdego indywidualna sprawa kiedy zaczyna, odpowiedni wiek to pojęcie względne. jak jesteś gotowy- twoja sprawa. a jeżeli ktoś mówi zdzira to jest na to prosta rada. nie chwal się koleżankom. ; )
karrrr Postów: 6
Konto od: 20.08.2010
Miasto: Jaworzno
Permalink Autor: mati5216, data postu: Thursday, January 26, 2012 11:23
:? ja pierdole
Treść dodana do postu 13-06-2012 o godzinie 01:32
?????
:/hkjhkj
mati5216 Postów: 3
Konto od: 18.09.2011
Miasto: Zamość
Permalink Autor: ptro, data postu: Friday, January 27, 2012 18:59
ten temat dalej się ciągnie ? ja pierdole
Zapraszam na:
http://ptro.pl

Fanpage
PtroFoto
ptro Postów: 52
Konto od: 21.04.2009
Miasto: Sochaczew
Permalink Autor: laskotkaaa1997, data postu: Wednesday, February 1, 2012 21:08
Sex w wieku 16 lat nie jest zły. Ważne abyśmy się zabezpieczali oraz to żeby zrobić to z osobą, którą się na prawdę kocha a nie z byle kim. Między partnerami powinna być silna, nierozerwalna więź, którą można utwierdzić stosunkiem. Sex jest rzeczą naturalną więc nawet nie trzeba się wstydzić rozmawiając o nim co prawda niektóre osoby, gdy słyszą słowo "sex" zatykają uszy aby nie słyszeć nic na ten temat lub zaczynają się panicznie śmiać jakby to słowo było zakazane...
laskotkaaa1997 Postów: 0
Konto od: 28.01.2012
Miasto: Łódź
Permalink Autor: lukaszlena, data postu: Saturday, February 4, 2012 00:41
dla mnie 16 która w tym wieku robi to z kims innym niż ze swoim chłopakiem to zwykła........co innego ze swoim chłopakiem
lukaszlena Postów: 0
Konto od: 4.02.2012
Miasto: Łobez
Permalink Autor: awwning, data postu: Wednesday, February 15, 2012 17:40
Myśle ,że jest to poważna decyzja,ponieważ skutki mogą byc ogromne. Osoby ,ktore uprawiają seks tylko po to by dac popis ,poczuć jak to jest, nie powinny wgl .wypowiadać się na ten temat. (tym bardziej jesli sadza,ze prezewrwatywy czy tabletki cos dadza. Nie ma 100% zabezpieczenia .zawsze bedzie to ryzyko. Może wasza koleżanka zajdzie w ciąże,a akurat wam sie to trafi.)

By podjac ta decyzje ważne jest znac drugie zdanie partnera. Przede wszystkim należy to zrobic z miłosci ,by poczuc bliskoc tej drugiej osoby. By pokochac ja na nowo,jeszcze bardziej.  Jestem zdania ,ze 16 lat to jeszcze jest gówniarski wiek . Tym bardziej,ze ciężko mówić o jakiejkolwiek przyjemności podczas stosunku ,ponieważ kobiece narządy nie sa na tyle rozwinięte i ukształtowane by odczuwały to samo co w wieku np. 30 lat.

Chyba na koniec należy sobei zadac pytanie Czy stosunek jest wart zmienienia całego zycia,pozbaweinia sie perspektyw i mozliwosci normalnego funkcjonowania? I czy wasza miłość nie jest w stanie poczekać na odpowiedni moment jeśli się bardzo kochacie?

aww.
awwning Postów: 0
Konto od: 11.09.2011
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: dobrymelanzbyl, data postu: Thursday, February 23, 2012 11:21
po co takie pytania durne zadajesz dziewczyno ?  jak chce ci się dymac to to rób a nie piszesz o tym na fotoblogu ? chcesz byc fajna ?///  
dobrymelanzbyl Postów: 0
Konto od: 6.11.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: malenka0807, data postu: Tuesday, February 28, 2012 20:48
yy moim zdaniem seks w takim wieku to przesada..;)
Chociaz tyle sie teraz o tym slyszy ;/
nie lepiej poczekac kilka jeszcze  lat , dojrzec  i po tem o tym pomyslec.. ;)
Seks moim zdaniem to cos wspanialego i powinno sie go uprawiac tylko z osoba do ktorej ma sie bezgraniczne
zaufanie i sie ja kocha.. a wieku 16 lat mysle ze to sie nie zdarza..
malenka0807 Postów: 0
Konto od: 28.02.2012
Permalink Autor: malinowa111, data postu: Friday, July 20, 2012 19:13
no wydaje mi się , że jeśli już tego chcesz i myślisz , że jesteś gotowa to tak . Tylko oczywiście jeśli robisz to z miłości i nie z byle kim ; )
malinowa111 Postów: 0
Konto od: 15.07.2011
Miasto: Radom
Permalink Autor: sarasmile, data postu: Sunday, August 5, 2012 20:49
Powiem wam tak , to zależy od nas . Seks to przyjemność prawda? więc skoro sam uważasz że jest Ci to potrzebne , to Tylko jak zawsze trzeba się liczyć z konsekwencjami naszych poczynań . A skoro mowa o seksie , to dziwi mnie fakt że faceci w wieku 16 lat , czy mniej czy wiecej kiedy sypiają z duża iloscią dziewczyn, czy w ogóle nie śa już prawiczkami są postrzegami normalnie . Ale za to kiedy dziewczyna już tak robi , mówią na nią dziwka , suka itp. Co jest dla mnie totalnym wyrazem głupoty . Dziewczyny wy nie dajecie , tylko bierzecie co chcecie :D
sarasmile Postów: 0
Konto od: 22.09.2011
Permalink Autor: missmilkshake, data postu: Tuesday, August 14, 2012 15:45
Nie , o ile robi się to z osobą której ufasz i wiesz że w przyszłości w razie ,,wpadki" możesz na niej polegać , nawet jeśli nie bd z nim do konca życia ...
Bo nawet myślenie o takiej możliwości jest baaaaaardzo stresujące :P . Wśród mojego otoczenia to całkiem popularny problem :P , dla jednych to całe szczęście to tylko fałszywy alarm ,a dla innych i bywają to bardzo fajne ,niegłupie dziewczyny , ale nie mają tyle szczęscia ... Zaczynać w wieku 16 lat to nawet nie tak glupio , ale tak np. 14 to nie radze haha ... kompletna głupota :P . Więc jak ktoś się decyduje ,to życze powodzenia i żeby nie musieli przezywać stresów nawet takich zwwiązanych z fałszywym alarmem :D :* :) ...
missmilkshake Postów: 3
Konto od: 20.04.2010
Miasto: warszawa
Permalink Autor: musnietaczekolada, data postu: Wednesday, August 29, 2012 17:12
Chyba nie ma ustalonego i odpowiedniego wieku na odbycie stosunku ze swoim partnerem.
Tego trzeba chcieć a przede wszystkim być na tyle dojrzałym, by to przeżyć.
Uważam, że pierwszy raz jest najpiękniejszy, więc ważne by był to odpowiedni partner i przede wszystkim odpowiedni czas.
Dziewczyny! Nie zapominajcie o zabezpieczeniu - już nie tylko myślę o zajściu w ciążę, ale mamy mnóstwo chorób, na które należy uważać.
musnietaczekolada Postów: 2
Konto od: 19.08.2008
Miasto: Darlington
Permalink Autor: promowana, data postu: Monday, September 17, 2012 19:26
to nie zawsze zależy od wieku, zależy to od dojrzałości obu stron i tego czym dla nich jest sex.
promowana Postów: 27
Konto od: 27.01.2009
Miasto: Koniecpol