SEX w wieku 16 lat czy to cos zlego?

Permalink Autor: czarnulec, data postu: Monday, August 16, 2010 18:46
Moim zdaniem nie:) sex w wieku 16 jest juz legalny to dlaczego jak sie powie ze juz sie uprwaia sex to niektorzy patrza na cb jak na jakas zdzire czy cos dla mnie to chore bo po co ustalac ze sex mozna juz upraiwac od 16 lat  pozniej gardzic takimui osobami..ajj
czarnulec Postów: 2
Konto od: 16.08.2010
Miasto: Tofiłowce
Permalink Autor: giipsyy, data postu: Monday, August 16, 2010 19:00
Moim zdaniem najlepiej poczekać do ukończenia 18 nastu lat. Nie wiadomo, co podczas stosunku może się wydarzyć. Nieraz tabletki antykoncepcyjne lub prezerwatywy nie pomogą i możesz zajść w ciążę. Słyszałam również, że istnieją tabletki, które mogą usunąć ciążę. Kosztują jakieś 50 zł, jak się nie mylę. Jednak po co zabijać małe, niewinne dzieciątko rozwijające się dopiero w brzuszku? Więc ja mówię tak: Lepiej zaczekać, aż będziesz pełnoletnia.

Pozdrawiam: Giipsyy.
giipsyy Postów: 9
Konto od: 31.05.2010
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: ptro, data postu: Monday, August 16, 2010 22:40
a co na to bravo girl?
Zapraszam na:
http://ptro.pl

Fanpage
PtroFoto
ptro Postów: 52
Konto od: 21.04.2009
Miasto: Sochaczew
Permalink Autor: headstands, data postu: Monday, August 16, 2010 23:58
Cytat giipsyy
Jednak po co zabijać małe, niewinne dzieciątko rozwijające się dopiero w brzuszku? Więc ja mówię tak: Lepiej zaczekać, aż będziesz pełnoletnia.

a konkretnie to jak bycie pełnoletnim zmieni fakt, że się kogoś morduje?
headstands Postów: 78
Konto od: 20.06.2009
Miasto: Polska
Permalink Autor: myxdiary, data postu: Tuesday, August 17, 2010 12:34
moim zdaniem to nic złego.. jeśli czujesz, że jestes na to gotowa to ok, chyba nie warto czekać.. bo co ci to da, że skończysz 18 ? no nic.. ;)) tylko trzeba się dobrze zabiespieczyć i pamietaj, że najlepiej zrobic to z osobą, którą naprawdę kochasz ;))
Pzdr ;)
KochamCię.
myxdiary Postów: 0
Konto od: 2.10.2009
Miasto: Zabłoto
Permalink Autor: ptro, data postu: Tuesday, August 17, 2010 20:45
Cytat myxdiary
tylko trzeba się dobrze zabiespieczyć

a jak można się zabeSpieczyć? zaintrygowałaś mnie tym stwierdzeniem^^
Zapraszam na:
http://ptro.pl

Fanpage
PtroFoto
ptro Postów: 52
Konto od: 21.04.2009
Miasto: Sochaczew
Permalink Autor: stillchildlike, data postu: Tuesday, August 17, 2010 21:21
W głowie nadal masz laleczki, grabki, łopatkę i piaskownicę.
Cytat myxdiary
tylko trzeba się dobrze zabiespieczyć

najlepiej pasem cnoty.
Cytat giipsyy
Lepiej zaczekać, aż będziesz pełnoletnia.

Nie wiek tylko czyny świadczą o dojrzałości człowieka. 18 lat to tylko nadanie pełnych praw obywatelskich. Choć i tak teraz cierpimy przez cielęcą głupotę wyborców...dorosłych. -,-

Seks to powinien być świadomy wybór, poparty związkiem, z którego wynika coś więcej niż chęć zamoczenia kija, który reaguje na najmniejszą wilgotność jaka jest dookoła.
Bajeczki o miłości, wierności z ust dziecka są tyle warte co obietnice Tuska.
stillchildlike Postów: 818
Konto od: 5.11.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: kapelusik14, data postu: Wednesday, August 18, 2010 15:46
Moim zdaniem można.
Tylko najgorzej jak bez zabezpieczenia i wpadka :P
Niektórzy pragną mieć dziecko w wieku 16 lat i uprawiać sex, a niektóre dziewczyny pragną mieć dzieci w wieku 14- 15 lat ;/ co jest żałosne dla mnie ;/
Dziecko ma dziecko, prawda??
Czy ona wogole dorosła do tego ze będzie mama to nie o to chodzi ze ma się miesiączkę i jest już kobieta fizycznie może tak ale nie psychicznie...
Pozdrowienia ;**
kapelusik14 Postów: 0
Konto od: 18.08.2010
Miasto: okonek
Permalink Autor: tomeh, data postu: Thursday, August 19, 2010 00:43
Myślę że człowiek w wieku do 20 lat to nawet nie jest świadomy tego co chce. można na pewno popełnić tak głupio błąd na całe życie.
tomeh Postów: 154
Konto od: 7.06.2010
Miasto: Goleniów
Permalink Autor: stillchildlike, data postu: Thursday, August 19, 2010 12:35
zacznijmy od tego, że i w wieku 50 lat człowiek jest głupi, nie wie czego chce i jeszcze narzeka. I popełnia błędy na resztę życia.
stillchildlike Postów: 818
Konto od: 5.11.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: thefainting, data postu: Thursday, August 26, 2010 18:24
Cytat rubberrocks
zacznijmy od tego, że i w wieku 50 lat człowiek jest głupi, nie wie czego chce i jeszcze narzeka. I popełnia błędy na resztę życia

no ale cóż raczej mądrzejszy jest niż taki nastolatek;]

moim zdaniem sex w wieku 16 lat nie jest zły jeśli jest on pewien a nie na podstawie ; e mam 16 to trzeba cnotę zrzucić;/;
thefainting Postów: 2
Konto od: 25.08.2010
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: xxcuntxx, data postu: Saturday, September 18, 2010 13:38
Cytat giipsyy
Słyszałam również, że istnieją tabletki, które mogą usunąć ciążę. Kosztują jakieś 50 zł, jak się nie mylę.

kosztują 70zł albo jakoś ponad......plus koszty badania ginekologicznego, chyba że tabletki załatwiasz ,,na lewo''. Poza tym jak można zabić coś czego jeszcze nie ma.? ; > bierze się je do max 72h po stosunku. Ale im wcześniej tym lepiej. A w ciągu tych 72h przecież nie zrobi się brzuch z dzieckiem w środku -.-

Wracając do tematu. Uważam, że seks nie jest dla dzieci. Po pierwsze większość szesnastolatków działa pod wpływem emocji nie myśląc o konsekwencjach. Ale proszę bardzo jeśli macie fundusze na utrzymanie dziecka to droga wolna. Poza tym jeśli ktoś będzie chciał to zrobić to to zrobi. Tyle, że niektore osoby potem tego żałują.

Cytat kapelusik14
Czy ona wogole dorosła do tego ze będzie mama to nie o to chodzi ze ma się miesiączkę i jest już kobieta fizycznie może tak ale nie psychicznie...

No chyba nie powiesz mi, że jeśli dziewczyna ma okres i ma te 14 lat to jest ukształtowana fizycznie tak aby zostać matką. ; o
Układ rozrodczy czternastolatki. Fascynujące.
To brzmi podobnie jak ,,Jestem już dorosła.! Noszę stanik'' .
xxcuntxx Postów: 3
Konto od: 20.07.2009
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: 16luuutyyy, data postu: Tuesday, September 21, 2010 21:46
Dla mnie to jest bez znaczenia czy ktoś zacząl uprawiac seks w wieku 14,16 czy 20 lat. Większosc mowi o 18, ale moim zdaniem papierek to nie wszystko ! Czyż nie jest tak ??!
Znam osoby ktore mają po 20-pare lat a zachowanie jak gimnazjalisci, oraz takich ktorzy maja po -naście lat i nie jeden dorosly zazdrosci...
16luuutyyy Postów: 0
Konto od: 21.09.2010
Miasto: Tarnowskie Góry
Permalink Autor: irminka, data postu: Saturday, September 25, 2010 17:03
Cytat xxcuntxx
Cytat giipsyy
Słyszałam również, że istnieją tabletki, które mogą usunąć ciążę. Kosztują jakieś 50 zł, jak się nie mylę.
kosztują 70zł albo jakoś ponad......plus koszty badania ginekologicznego, chyba że tabletki załatwiasz ,,na lewo''. Poza tym jak można zabić coś czego jeszcze nie ma.? ; > bierze się je do max 72h po stosunku. Ale im wcześniej tym lepiej. A w ciągu tych 72h przecież nie zrobi się brzuch z dzieckiem w środku -.-

Postinor Duo to nie tabletki usuwające ciążę, tylko tabletki, które zagęszczają śluz, by uniemożliwić zapłodnienie po 'wpadce'. To jest duuuża różnica. Jeśli już doszło do połączenia plemnika i komórki jajowej, nie zrobi dziecku nic złego, wręcz przeciwnie.
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: nnniiieeebbbiiieeessska, data postu: Thursday, October 14, 2010 16:42
sex w wieku 16 lat nie nigdy wżyciu
moim zdaniem to głupota jak chłopak kocha mocno to poczeka aż skończysz 18 latek
nnniiieeebbbiiieeessska Postów: 0
Konto od: 13.10.2010
Miasto: Grabów nad Prosną
Permalink Autor: razahell, data postu: Thursday, October 14, 2010 22:03
Niektórzy nie powinni wcale do tego podchodzić. Bez względu na wiek. Można mieć 15 lat i być dojrzałym, można mieć 18 i mieć sieczkę w głowie.
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław