- alerty

Alerty to zgłoszenia naruszenia regulaminu. Pod każdą notką widoczny jest napis "alert" - klikasz, otwiera się nowe okno z prośbą o podanie powodu zgłoszenia naruszenia regulaminu, a także kodem do przepisania.

- gdzie zgłosić naruszenie regulaminu

Sposobów na zgłoszenie łamania regulaminu jest kilka:

* opcja ALERT
* panel kontaktowy na stronie głównej
* PMka do któregoś z Moderatorów

Łamania regulaminu nie należy natomiast zgłaszać na forum.
Dlaczego? Dlatego że nie zostało ono stworzone w tym celu, to po pierwsze, a po drugie, co to by było, gdyby każdy zakładał temat typu "znalazłem ksero!"

- czy punkty karne znikają

Punkty karne, jak sama nazwa wskazuje, są za karę. Na chwilę obecną punkty karne nie znikają automatycznie. Administratorzy serwisu mogą usunąć punkty karne, jeśli od dłuższego czasu Twój fotoblog jest prowadzony zgodnie z regulaminem. Polecam przestrzeganie regulaminu i nie łapanie karniaków!

- za co karniaki (za jakie przewinienia dostać można karniaka)

Punkty karne otrzymać można za łamanie regulaminu, którego warunki każdy użytkownik akceptuje przy rejestracji. Łamiąc regulamin liczyć się należy z konsekwencjami, jakimi są właśnie punkty karne.
Punkty karne można dostać:
* za dodawanie zdjęć do których nie posiadacie prawa autorskiego
* za obrażanie, wulgaryzmy i złe zachowanie w stosunku do innych

Pełny regulamin znajduje się tu:
http://www.photoblog.pl/regulamin.php

- punkty a edytor

Osoby które mają 2 punkty karne lub więcej, nie mogą korzystać z rozszerzonego edytora notek. Przywrócenie edytora jest możliwe tylko w sytuacji usunięcia Twoich punktów karnych przez administratorów serwisu.
Punkty karne nie mają wpływu na możliwość korzystania z rozszerzonego edytora.

- dlaczego nie można mieć zdjęć z neta

Po 1. PhotoBlog został założony z myślą, że użytkownicy będą dodawać tu zdjęcia swojego autorstwa. Serwisów, które pozwalają na dodawanie nie swoich zdjęć jest dużo. Zdjęcia z Internetu są powielane na kolejnych stronach. Po co ma to być i tu?
Po 2. Regulamin tego zabrania
Po 3. Zajęło by to miejsce na serwerze i zaśmieciło go – a przecież w Internecie wiele jest stron, gdzie powtarzają się obrazki

- co? za ile karniaków?

Przy 2 punktach karnych – znika rozszerzony edytor
Jeśli uzbierasz 5 punktów karnych, to Twój PhotoBlog idzie na listę do skasowania.

- mam 5 punktów karnych, kiedy mój PB zostanie usunięty?

Wtedy, gdy Administratorzy będą usuwali konta kwalifikujące się do skasowania
urzekło mnie dobro w twoich oczach
to niewiarygodne jak wielką siłą może dusza obdarować ciało

Post edytowany Friday, December 21, 2007 11:56 przez moderatora czwarta
Konto od:
Miasto: Pustków