ktoś włamał mi się na fotoblog, zmienił hasło itp...

zabezpieczenie przed włamaniem

1. Zakładając fotoblog ustal hasło, które będzie trudne do odgadnięcia - pomieszaj w haśle duże i małe litery, cyfry

2. Nie loguj się z zapamiętywaniem haseł na komputerach w kafejkach internetowych w szkole czy u znajomych - jeśli już się logujesz, skorzystaj z opcji BEZPIECZNEGO logowania

3. NIE PODAWAJ hasła NIKOMU - nawet swoim przyjaciołom czy znajomym, bo kiedyś możesz się z nimi pokłócić i mogą to wykorzystać przeciw Tobie

działania po włamaniu/ chcę odzyskać hasło

1. Jeśli ktoś ukradł hasło do twojego fbl, wrzucił jakieś nieodpowiednie zdjęcie ale nadal możesz się dostać na swój fbl - jak najszybciej zmień hasło na nowe

2. Jeśli ktoś ukradł hasło i zmienił je - skorzystaj z opcji przypomnienia hasła - zostanie wysłane na e-mail podany przy rejestracji

3. Jeśli hasło i e-mail zostały zmienione, możesz zgłosić sprawę w panelu kontaktowym jednak musisz pamiętać, że na rozpatrzenie jej będzie trzeba poczekać.

PAMIĘTAJ:

- musisz udowodnić, że fbl o którym napiszesz był Twoją własnością - będziesz musiał przesłać zdjęcie na którym trzymasz kartkę z napisem "photoblog.pl" (jeśli na fbl dodawałeś zdjęcia ze swoją twarzą) lub oryginały 10-ciu ostatnich zdjęć, które zostały umieszczone na danym fbl (jeśli nie dodawałeś nigdy zdjęć ze swoją twarzą)

- jeśli okaże się że takim sposobem próbujesz zaszkodzić komuś ze znajomych czy wrogów, może to się odwrócić przeciw Tobie i możesz stracić dostęp do serwisu.

Więcej o bezpiecznym logowaniu i zasadach ochrony hasła przeczytasz tutaj.
urzekło mnie dobro w twoich oczach
to niewiarygodne jak wielką siłą może dusza obdarować ciało

Post edytowany Friday, December 21, 2007 11:39 przez moderatora profil
Konto od:
Miasto: Pustków