Ogłoszenia - sesja, fotograf, model/modelka itp. (dolnośląskie)

Permalink Autor: , data postu: Tuesday, February 28, 2012 16:34
ogłoszenie dotyczące sesji zdjęciowej w klimacie drugiej generacji SKINS! Ewentualne zdjęcia odbyłyby się we Wrocławiu jak tylko polepszy się nam pogoda. Potrzebuję osób odważnych, które do potrzeby zdjęcia zapalą, pocałują płeć przeciwną lub swoją, ubiorą się jak bohaterowie serialu!!
zgłoszenia na ajnattydread@gmail.com
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: kochamsiebie3215, data postu: Sunday, April 1, 2012 14:59
Szukam fotografa lub fotografkę z okolic Wrocławia lub Świdnicy jak ktoś chętny proszę pisać na Priv ;))
kochamsiebie3215 Postów: 2
Konto od: 13.11.2011
Miasto: Sobótka
Permalink Autor: geisha20, data postu: Thursday, April 12, 2012 22:24
Zapraszam na sesje zdjęciowe :) Niewygórowana cena wraz z obróbką i makijażem:) Więcej info na priv.
geisha20 Postów: 1
Konto od: 22.02.2012
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: kasicap, data postu: Saturday, April 21, 2012 09:10
Zapraszam na sesje :)
kasicap Postów: 3
Konto od: 15.04.2012
Permalink Autor: rajwspomnien, data postu: Wednesday, July 4, 2012 11:07
Witam!
Zapraszam na sesje zdjęciowe w pierwszej połowie sierpnia w morskim klimacie.
Miejsce sesji to Bułgaria, a dokładniej Sozopol.
Chętnych lub chętne proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam i życzę udanych wakacji! ;)
rajwspomnien Postów: 56
Konto od: 12.09.2008
Miasto: Piekary Śląskie
Permalink Autor: fotomann, data postu: Friday, July 13, 2012 17:19
Sesja w plenerze o tematyce nogi...

Konkretnie zależy mi na paniach o zgrabnej sylwetce, tzw. normalnej. Nie poszukuję chudych jak patyki wieszaków tylko zwyczajnych kobiet jakie widzimy na co dzień  na ulicy. Tematem głównym są nogi. Na zdjęciach będzie ukazana cała sylwetka jak i same nogi oraz stopy. Zdjęcia które zostaną zrobione daję modelce na płycie DVD bez żadnej obróbki, takie jakie zostały zrobione. Nie jestem zawodowym fotografem ale mocno zapalonym do pracy amatorem. Proszę o wpisy pod tematem, kontakt i szczegóły na PW.  

Pozdrawiam i zapraszam!!!

Wiek modelek 18 - 49 lat!!!

Miejsce zdjęć - Wrocław i najbliższe okolice.
fotomann Postów: 4
Konto od: 13.07.2012
Permalink Autor: namaksaa, data postu: Friday, July 20, 2012 12:20
Witam,
poszukuję fotografa na wieczór panieński z Wrocławia. Jednak nie chodzi mi tu o reportaż z imprezy, ale sesję zdjęciową najlepiej w studio
(oczywiście jestem na otwarta na inne ciekawe propozycje) jeszcze przed imprezowym szaleństwem.
Makijaż, dodatki tematyczne, stroje dla mniej więcej 10 pań w tym (jeszcze) panny czyli gwiazdy wieczoru :)
Tematyka zdjęć dowolna, może być śmiesznie, może być "pięknie", zdaję się na inwencję fotografa!
Wszelkie pytania na priv! Mam nadzieję że ktoś się zgłosi :)

Pozdrawiam ;)
namaksaa Postów: 2
Konto od: 26.08.2009
Miasto: Wiązów
Permalink Autor: kalekphoto, data postu: Thursday, October 18, 2012 11:40
Zapraszam na tanie sesje :) 20zł za ok 30 zdjęć z obróbką.
Zdjęcia tylko plenerowe. Proszę o wiadomości na Priv ;)
kalekphoto Postów: 1
Konto od: 18.10.2012
Permalink Autor: pietrzykowski, data postu: Wednesday, February 27, 2013 00:31
Witam.

Oferuję sesje fotograficzną w plenerze lub w mobilnym studio (u mnie lub z dojazdem do klienta) za niewygórowane pieniądze. Całość fotografii (oczywiście po selekcji) poddaję retuszowi i oddaję w ręce interesanta w postaci elektronicznej (i/lub pośredniczę w uzyskaniu możliwie najlepszych odbitek papierowych)

Sesje odbywają się czy to w wyznaczonym przez klienta miejscu na terenie Wrocławia, bądź też sam odpowiadam za aranżację tła fotografii.

Dysponuję odpowiednim sprzętem, zarówno fotograficznym, jak i oświetleniowym, nie należę raczej do ludzi, którzy przeżywają w ten sposób okres swojej pierwszej styczności z aparatem, a dla których jednocześnie lustrzanka równa się wysokiemu standardowi prac (bez jakichkolwiek umiejętności fotografa).

Zdjęcia mogą być świetnym prezentem dla samego siebie, lub dla ukochanej osoby, czy rodziny. (Szczerze powiedziawszy nie jestem zwolennikiem dawania osobom trzecim własnych fotografii)

Od wielu lat interesuje się fotografią, która stała się moją pasją. Zaowocowało to dużym zainteresowaniem w kręgach artystycznych, jak i komercyjnych, wieloma nominacjami moich prac w konkursach, jak i również prestiżem samym w sobie - byłem fotografem na różnego rodzaju wydarzeniach, przez co przed moim obiektywem stały bardzo znane osoby.

Myślę, że to tyle z elementarnej wiedzy, którą Państwo potrzebują wiedzieć na chwilę obecną na mój temat.

Ciekawskich odsyłam na stronę:
http://pietrzykowskiphotography.wordpress.com/
Znajdziecie tam również Państwo więcej moich fotografii

Liczę na Państwa zaufanie!
pietrzykowski Postów: 11
Konto od: 14.01.2012
Permalink Autor: wiktoria971128, data postu: Friday, March 15, 2013 09:58
Szukam fotografa :-)  bo zdj. Dodaje juz beznadziejne :-\
wiktoria971128 Postów: 2
Konto od: 26.02.2013
Miasto: Chocianów
Permalink Autor: wiktoria971128, data postu: Friday, March 15, 2013 10:00
Cytat pietrzykowski

Witam.

Oferuję sesje fotograficzną w plenerze lub w mobilnym studio (u mnie lub z dojazdem do klienta) za niewygórowane pieniądze. Całość fotografii (oczywiście po selekcji) poddaję retuszowi i oddaję w ręce interesanta w postaci elektronicznej (i/lub pośredniczę w uzyskaniu możliwie najlepszych odbitek papierowych)

Sesje odbywają się czy to w wyznaczonym przez klienta miejscu na terenie Wrocławia, bądź też sam odpowiadam za aranżację tła fotografii.

Dysponuję odpowiednim sprzętem, zarówno fotograficznym, jak i oświetleniowym, nie należę raczej do ludzi, którzy przeżywają w ten sposób okres swojej pierwszej styczności z aparatem, a dla których jednocześnie lustrzanka równa się wysokiemu standardowi prac (bez jakichkolwiek umiejętności fotografa).

Zdjęcia mogą być świetnym prezentem dla samego siebie, lub dla ukochanej osoby, czy rodziny. (Szczerze powiedziawszy nie jestem zwolennikiem dawania osobom trzecim własnych fotografii)

Od wielu lat interesuje się fotografią, która stała się moją pasją. Zaowocowało to dużym zainteresowaniem w kręgach artystycznych, jak i komercyjnych, wieloma nominacjami moich prac w konkursach, jak i również prestiżem samym w sobie - byłem fotografem na różnego rodzaju wydarzeniach, przez co przed moim obiektywem stały bardzo znane osoby.

Myślę, że to tyle z elementarnej wiedzy, którą Państwo potrzebują wiedzieć na chwilę obecną na mój temat.

Ciekawskich odsyłam na stronę:
http://pietrzykowskiphotography.wordpress.com/
Znajdziecie tam również Państwo więcej moich fotografii

Liczę na Państwa zaufanie!

wiktoria971128 Postów: 2
Konto od: 26.02.2013
Miasto: Chocianów
Permalink Autor: owacja, data postu: Sunday, April 28, 2013 20:46
To i ja się odważę... Szukam fotografa. Niekoniecznie profesjonalista. Może być amator, jako iż ja również nie mam zbyt wielkiego doświadczenia ;) interesuje mnie głównie plener, lecz nie tylko.
Proszę o kontakt na priv :)
Treść dodana do postu 28-04-2013 o godzinie 20:48
To i ja się odważę... Szukam fotografa we Wrocławiu. Niekoniecznie profesjonalista. Może być amator, jako iż ja również nie mam zbyt wielkiego doświadczenia ;) interesuje mnie głównie plener, lecz nie tylko.
Proszę o kontakt na priv :)    
owacja Postów: 2
Konto od: 29.03.2008
Permalink Autor: adrianjaniak, data postu: Saturday, July 13, 2013 09:54
PROWADZE USŁUGI FOTOGRAFICZNE , sesje zdjęciowe dzieci już od 100 zł .
Polecam mojego funpage'a na facebooku .

https://www.facebook.com/fotadrianjaniak

Interesują mnie sesje dziecięce niemowlęce brzuszkowe noworodkowe ciążowe i rodzinne , oraz wszelkiego rodzaju śluby już OD 650 zł  !!!! oraz chrzty komunie imprezy okolicznościowe.

ZAPRASZAM NA TANIE SESJE !

https://www.facebook.com/fotadrianjaniak
Treść dodana do postu 12-10-2013 o godzinie 16:55

Zapraszam do współpracy.
adrianjaniak Postów: 2
Konto od: 30.04.2013
Permalink Autor: kolorowebum, data postu: Monday, August 5, 2013 20:56
Hej! Poszukuję fotografa we Wrocławiu - mam pewien pomysł na ciekawą i nieszablonową sesję zdjęciową w plenerze. Jednak brak mi kogoś, kto podejmie się wykonania pomysłu. Od razu mówię, że budżet mam niestety bardzo ograniczony, ale może jest ktoś, kto chciałby wzbogacić swoje portfolio w niecodzienne zdjęcia. Kontakt prv, lub mail: sandraz669@gmail.com
kolorowebum Postów: 1
Konto od: 26.04.2010
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: gotkot, data postu: Monday, August 26, 2013 15:00
Witam.
Realizuję film reklamowy i potrzebuję:

1.
Poszukiwany mężczyzna do filmu reklamowego.
Typ lekko wyluzowanego buisnessmana, przedsiębiorcy z wizją
Zdjęcia we Wrocławiu
wynagrodzenie do negocjacji
Kontakt gotkott@gmai.com
2.
Poszukiwani młodzi panowie i młode panie do Młodego małżeństwa w filmie reklamowym
Zdjęcia we Wrocławiu
Wynagrodzenie do negocjacji
kontakt: gotkott@gmail.com
3.
Poszukiwana stylistka wizażystka
Wynagrodzenie do negocjacji
kontakt: gotkott@gmail.com
Wrocław

Pozdrawiam
Łukasz Dobromir Daczewski
gotkot Postów: 11
Konto od: 9.05.2010
Miasto: wrocław
Permalink Autor: shumu, data postu: Saturday, October 5, 2013 11:14
Szukam fotografa z Wrocławia. Mam pewien pomysł na zdjęcia i chce go jaknajszybciej zrealizować. ;)
shumu Postów: 3
Konto od: 11.06.2009