Jak według was najlepiej zapomniec o drugiej osobie?

Permalink Autor: xinloveex, data postu: Monday, November 8, 2010 14:30
a jesli chcesz naprawde zapomniec o kims, to moim zdaniem powinnas w ogole z nim nie rozmawiac ani nie widywac sie..
no i starac nie myslec o nim..
xinloveex Postów: 0
Konto od: 25.10.2010
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: neden, data postu: Monday, November 8, 2010 15:16
Nie sądzę, aby próby zapominania były dobre - nie są najczęściej skuteczne. Najwięcej spokoju ducha daje zaakceptowanie końca, wtedy człowiek sam przestaje o tym myśleć, przestaje to boleć.
neden Postów: 44
Konto od: 7.09.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: kolczu9, data postu: Monday, November 8, 2010 15:41
kazdy ma inaczej ;/
kolczu9 Postów: 0
Konto od: 3.07.2010
Miasto: Radzimów
Permalink Autor: darkhope, data postu: Monday, November 8, 2010 22:21
Potrzeba sporo czasu żeby po części zapomnieć o tej drugiej połowie bo do końca o prawdziwej miłości nie można zapomnieć. Przy innej osobie starając się zapomnieć jest nie sprawiedliwe. Po co ranić i siebie i ta drugą osobę? Najlepiej to zacząć robić to co się kocha żeby o tym wszystkim tak nie myśleć i dać sobie czasu.
darkhope Postów: 0
Konto od: 27.03.2010
Miasto: Bartoszyce
Permalink Autor: xinloveex, data postu: Thursday, November 11, 2010 17:40
mi zawsze mama powtarzala.. ` najlepsze na zraniona milosc jest nowa milosc` ! :)
niee wiem, czy to pomoze, ale powodzenia ;]
Permalink Autor: sex0on0the0beach, data postu: Tuesday, November 30, 2010 19:23
hehe mama z jednej strony ma racje, bo ktoś nowy pozwala choc na chwile zapomniec.. spędza się z nim duzo czasu wiec nie mysli się o tym co bylo (o ile jest się z ta osoba szczescliwym), ale z drugiej strony prawdziwej milosci nie wyleczysz nowa.. ja slyszalam ze tak naprawde kocha sie tylko raz..
sex0on0the0beach Postów: 10
Konto od: 11.03.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: ali1600, data postu: Thursday, December 2, 2010 06:55
Znienawidzić ją.
ali1600 Postów: 198
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: xxcuntxx, data postu: Sunday, December 5, 2010 21:44
Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny, nie zapomnisz go. I nie ważne czy to był kochanek, czy przyjaciel czy też chomik.
xxcuntxx Postów: 3
Konto od: 20.07.2009
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: , data postu: Thursday, December 9, 2010 20:12
Nie myśleć, starać się nie widzieć. Zająć się czymś pożytecznym
Konto od:
Miasto: Dzierżoniow
Permalink Autor: somebodywhodreamt, data postu: Friday, December 17, 2010 21:56
Znajdz sb kogoś nowego ;P
somebodywhodreamt Postów: 26
Konto od: 20.06.2008
Miasto: Międzyrzec Podlaski
Permalink Autor: sprawdztoziomek, data postu: Tuesday, December 21, 2010 22:28
mam takie samo zdanie jak - ridewithjoan
" lepiej się pogodzić z tym co jest i było.
nie mówię, ze to łatwe...
A pogodzić to nie znaczy zapomnieć. "

sama miałam tak, że musiałam o kimś zapomnieć, ale nie zapomniałam. nadal pamiętam chwile wspólnie spędzone.
szukanie kogoś innego? raczej nie skutkuje. przynajmniej w moim przypadku.
często jak coś robię, przypomina mi się ON..
ale już nie reaguję smutkiem albo płaczem jak na początku, tylko cieszę się że były takie momenty w moim życiu.
pogodziłam się z tym że nie jesteśmy dla siebie.

i jeszcze czas robi swoje. zajmij się czymś. ciesz się życiem !  :)
Treść dodana do postu 11-03-2012 o godzinie 03:54
chcęęęęęęęę zmienić wpis! ; ooo
sprawdztoziomek Postów: 0
Konto od: 17.12.2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Permalink Autor: czarna5656, data postu: Wednesday, December 22, 2010 21:52
zapomnieć o drugiej osobie?? nie da się!! Zwłaszcza jesli to było dla nas bardzo ważne, cenne i nadzwyczajne uczucie...
kazdy z nas popełnia błedy... tylko ,że doceniamy cos jak juz to stracimy...mówia,że "czas leczy rany"..
ale ja wiem po sobie,że to nieprawda!!! łatwo jest powiedziec gorzej z realizacja bo wszystko wtedy nam przypomina o tej osobie..
kazdy gest, słowa, piosenki, wspomnienia...poprostu wszystko......wtedy bez wzgledu na to co sie miedzy nami wydarzyło...brakuje nam tej osoby i nikt ani nac nie jest w stanie nam jej zastapic....to taj jakbysmy meczyli sie sami ze soba...mowiac,że moze kiedys o nim/o niej zapomnimy...oszukujemy sie  i to strasznie...to walka z samym soba i ucieczka od uczuc ktore w nas tkwia!!!! nie ma lekarstwa ani sposobu ktore pomogłyby nam zapomniec o kims tak waznym...a jesli ktos je kiedys wynajdzie to nawet ja nie bede chciała z niego korzystac:):) bo prawdziwe uczucia i kazde jedno wspomnienie miłe i złe powinno pozostac w naszych sercach~~~~bo na szczescie nikt nie jest idealny..wtedy bylibysmy nudni:):)
Treść dodana do postu 22-12-2010 o godzinie 21:54
zapomnieć o drugiej osobie?? nie da się!! Zwłaszcza jesli to było dla nas bardzo ważne, cenne i nadzwyczajne uczucie...
kazdy z nas popełnia błedy... tylko ,że doceniamy cos jak juz to stracimy...mówia,że "czas leczy rany"..
ale ja wiem po sobie,że to nieprawda!!! łatwo jest powiedziecgorzej z realizacja bo wszystko wtedy nam przypomina o tej osobie..
karzdy gest, słowa, piosenki, wspomnienia...poprostuwszystko......wtedy bez wzgledu na to co sie miedzy namiwydarzyło...brakuje nam tej osoby i nikt ani nac nie jest w stanie namjej zastapic....to taj jakbysmy meczyli sie sami ze soba...mowiac,żemoze kiedys o nim/o niej zapomnimy...oszukujemy sie  i tostrasznie...to walka z samym soba i ucieczka od uczuc ktore w nastkwia!!!! nie ma lekarstwa ani sposobu ktore pomogłyby nam zapomniec okims tak waznym...a jesli ktos je kiedys wynajdzie to nawet ja nie bedechciała z niego korzystac:):) bo prawdziwe uczucia i kazde jednowspomnienie miłe i złe powinno pozostac w naszych sercach~~~~bo naszczescie nikt nie jest idealny..wtedy bylibysmy nudni:):)
czarna5656 Postów: 0
Konto od: 20.12.2010
Miasto: Łobez
Permalink Autor: r2d2v3, data postu: Tuesday, February 1, 2011 23:26
Jak się kogoś kocha to zrobi się wszystko by tylko z nim być nawet jeśli wiązało by się to z ogromną tęsknotą , bólem i miało pochłonąć dużo czasu.
r2d2v3 Postów: 11
Konto od: 13.10.2010
Miasto: Tarnów
Permalink Autor: xinloveex, data postu: Thursday, February 3, 2011 09:16
Cytat przepraszammm
Jak się kogoś kocha to zrobi się wszystko by tylko z nim być nawet jeśli wiązało by się to z ogromną tęsknotą , bólem i miało pochłonąć dużo czasu.

wiesz kiedys tez tak myslalam..
ale nieraz nie mozna juz wytrzymac tej tesknoty i nie ma sensu dluzej ciagnac zwiazku.
niestety cos o tym wiem..
Permalink Autor: mistifina, data postu: Thursday, February 3, 2011 20:14
Kocha się tylko raz? może ale Kochać można nie tak samo Czasem kocha się tak lekko ( chodź w tedy myślimy ze inaczej się nie da) a można kochać bez granic ( zazwyczaj tą/tego jedynego) Ten kto przeżył pierwszą miłość pierwsze rozczarowanie a następnie poznał kogoś kto był tym jedynym dowie się co to znaczy. Jeśli Tak go kochasz czemu go skrzywdziłaś aż tak że nie chce z tobą być masz dwa wyjścia
1) Przekonaj go że go nie skrzywdzisz więcej i że nie ma czego się bać
2) zapomnij o nim a może znajdzie się ktoś w kim zakochasz się jak diabeł w suchej wierzbie

Obojętnie co postanowisz kieruj się sercem odpowiedź jest bardzo prosta tylko musisz go posłuchać

POWODZENIA napisz jak Ci idzie ;)
mistifina Postów: 0
Konto od: 30.01.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: ketleen, data postu: Sunday, February 6, 2011 12:02
Po prostu nie myśl, nie spotykaj się, nie rozmyślaj jakby to było, postaraj się o wszystkim zapomnieć ...
ketleen Postów: 2
Konto od: 5.02.2011
Miasto: Działdowo