Jak według was najlepiej zapomniec o drugiej osobie?

Permalink Autor: sex0on0the0beach, data postu: Monday, April 12, 2010 08:53
No wlasnie.. jak? Jeśli kogos się kocha ale się tą osobe bardzo zranilo.. Później się wszystko rozsypalo a mimo uplywu czasu nadal zostalo to uczucie.. i to w obu stronach.. tylko tamta osoba juz nie chce powrotu..
sex0on0the0beach Postów: 10
Konto od: 11.03.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: katerock, data postu: Monday, April 12, 2010 11:22
strasznie trudno jest o kimś zapomnieć, szczególnie jeśli bardzo tego kogoś kochaliśmy. trwa to długo. nie wiem jak to zrobić najlepiej. ja miałam takie szczęście że po zakończeniu związku dosyć szybko poznałam kogoś nowego i zaczęło rodzić się uczucie między nami, co pozwoliło mi w miarę szybko "zapomnieć" o poprzedniej miłości. Nie jest tak oczywiście do końca że się zakochałam w kimś nowym i pyk wszystko pięknie...myślę że tak do konca to nigdy nie pozbędę się uczucia do poprzedniego partnera.
ale to jest najlepszy sposób. po prostu życ dalej swoim zyciem.
katerock Postów: 17
Konto od: 4.02.2007
Miasto: Katowice
Permalink Autor: sex0on0the0beach, data postu: Monday, April 12, 2010 15:44
no niby tak.. lekarstwem na staramilosc jest nowa.. ale to nie jest sprawdzone w 100%// bo nigdy prawdziwej milosci sie nie zapomina..
sex0on0the0beach Postów: 10
Konto od: 11.03.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: experiment, data postu: Wednesday, April 28, 2010 13:25
ja swojemu chlopakowi poswiecilam po mojego zycia, (no moze nie pol, bo tylko 6 lat, albo az) i po raz trzeci sie to rozpadlo. wina nigdy nie lezy po jednej stronie, ale nie zamierzalam juz przymykac oczy na jego wyczyny, nie chcialam juz wiecej cierpiec. teraz, gdy sie z nim rozstalam, trudno mi sie z tym pogodzic. jednak wiem, ze zycie toczy sie dalej i cokolwiek bedzie, tak musi byc. nie szukam nowej milosci, choc poznalam sporo nowych osob. nie chce, nie chce znow tego przezywac gdy nie wyjdzie...
Jeśli jesteś zainteresowana/y kupnem kosmetyków Oriflame, bądź dołączenia do mojego zespołu napisz do mnie, a z chęcią wszystko Ci wytłumaczę. :) Zapraszam gorąco do współpracy, baw się, poznawaj nowych ludzi, zarabiaj, pnij się po szczeblach kariery w marketingu wielopoziomowym, jeździj z nami na akcje ! ;)
experiment Postów: 1
Konto od: 12.04.2010
Miasto: Kolonia Łódź
Permalink Autor: loveyoou, data postu: Tuesday, July 6, 2010 07:26
Hm, no najlepiej w ogóle nie widywać tej osoby.
Zamknij oczy,otwórz umysły;)
loveyoou Postów: 31
Konto od: 26.01.2009
Miasto: Luton / Mława
Permalink Autor: moherowababcia, data postu: Thursday, July 29, 2010 12:16
moim zdaniem, najlepiej byłoby gdybyś zerwała wszelki kontakt z tą osobą, nie widywała się ani nic z tych rzeczy. bo wtedy pojawia się nadzieje, że jeszcze możecie do siebie wrócić...
i koło się zamyka. szukaj następnej miłości, choć trudno czasem...ale próbuj! :)
moherowababcia Postów: 1
Konto od: 12.07.2010
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: todoelmundoatuspies, data postu: Wednesday, August 11, 2010 23:55
A co jeśli nowa miłość nie działa ?? Wszystko co robię przypomina o tej starej.
Teraz w wakacje to łatwo unikać ale co jak się zacznie szkoła ?? Ja już nie mam pomysłów, a muszę wytrzymać jeszcze rok.
A tyle się znaliśmy, że nie będe potrafił tak po prostu zignorować :(
todoelmundoatuspies Postów: 2
Konto od: 10.08.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: ridewithjoan, data postu: Monday, August 30, 2010 16:29
ee a po co zapominać? nigdy się nie zapomni jeżeli to było coś ważnego... wszystko nam i tak będzie przypominać tę drugą osobę. Nawet jakieś głupie mało istotne rzeczy... stare zeszyty.
lepiej się pogodzić z tym co jest i było.
nie mówię, ze to łatwe...
A pogodzić to nie znaczy zapomnieć.
ridewithjoan Postów: 5
Konto od: 23.08.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: ptro, data postu: Monday, August 30, 2010 23:14
ale kopalnia starych tematów hah
Zapraszam na:
http://ptro.pl

Fanpage
PtroFoto
ptro Postów: 52
Konto od: 21.04.2009
Miasto: Sochaczew
Permalink Autor: soniusia, data postu: Sunday, September 12, 2010 18:52
sadze ze nie ma idealnego przepisu na zapomnienie!trzeba zyc dalej uczucie takie prawdziwe tak naprawde nigdy nie umiera nawet kiedy poznasz kogos innego i bedzie ci z nim dobrze zawsze beda pojawiac sie mysli o tej poprzedniej milosci wspomnienia itd... sadze ze to czas goi ray u niekturych trwa to miesiac u niektorych rok a u innych 5 lat ale wkoncu zakochamy sie ponownie i milosc z przed lat bedzie tylko milym wspomnieniem zycze tego wszystkim zranionym pozdrawiam:**
soniusia Postów: 0
Konto od: 12.09.2010
Miasto: Toruń
Permalink Autor: wscieklawata, data postu: Tuesday, September 14, 2010 09:23
w moim przypadku nie da się, ale ma to swoje dobre strony - piękne wspomnienia.
wscieklawata Postów: 22
Konto od: 19.01.2009
Miasto: Drawsko Pomorskie
Permalink Autor: xxcuntxx, data postu: Saturday, September 18, 2010 13:13
A po co zapominać....czy chcesz czy nie i tak nie zapomnisz. : ) więc najlepiej chyba wspominać dobre chwile i iść przez życie dalej. Nie wiadomo co los przyniesie prawda ; )
xxcuntxx Postów: 3
Konto od: 20.07.2009
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: thumbeline, data postu: Sunday, September 19, 2010 23:10
to cholernie trudne i nie da się do końca zapomnieć. można czekać. skupić się na innych sprawach i uczyć się radzić sobie samemu.
thumbeline Postów: 14
Konto od: 13.03.2010
Miasto: Zakopane
Permalink Autor: nataszka1606, data postu: Friday, November 5, 2010 23:45
Trudno jest zapomnieć o osobie którą sie bardzo kochało..
Przynajmniej ja nie mogę zapomnieć. Gdy teraz spotykam sie z innym jakim kolwiek chlopakiem to zawsze czyms przypomina mi tego ktorego bardzo kochalam i wciąz nie mogę zapomnieć...: Za każdym razem porównuję swojego chlopaka do innych, czego nie powinnam robić bo wiem że przez to ranie każdego:( Ale to silniejsze ode mnie..
nataszka1606 Postów: 0
Konto od: 18.12.2009
Miasto: Łąkorz
Permalink Autor: elina19, data postu: Sunday, November 7, 2010 16:48
racja to strasznie trudne... ja miałam ciężko i cieszę się że mi się nie udało bo teraz jestem z nim szczęśliwa:)
elina19 Postów: 7
Konto od: 14.06.2010
Miasto: Wakefield
Permalink Autor: xinloveex, data postu: Monday, November 8, 2010 14:29
Cytat elina19
ja miałam ciężko i cieszę się że mi się nie udało bo teraz jestem z nim szczęśliwa:)

dokładnie to samo ;)

ajj, kobieta zmienną jest.. ;]
xinloveex Postów: 0
Konto od: 25.10.2010
Miasto: Słupsk