Scratch disc is full - problem z Photoshopem

Permalink Autor: emaesien, data postu: poniedziałek, luty 25, 2008 10:43
Skracz dysk is full mam taki problem z ps. Za kazdym razem gdy robie zdjecie i jezeli juz uda mi sie dobrnac do konca nie moge go zapisac bo skracz dysk is full a jezeli mam duze zdjecie to juz na poczatku nie moge niczego z nim zrobic bo skracz dysk is full. Wiem ze chodzi o to ze ps uzywa miejsca na moim dysku ale tez nie rozumiem tego ze wczoraj mialem na nim 2gb wolnego miejsca a dzisiaj jest juz tylko nie cale 500mb. Wiem ze moge zmienic preferencje skracz dysku ale co jezeli zapcha mi kolejne partycje ? Zna ktos rozwiazanie ?

Post edytowany poniedziałek, luty 25, 2008 10:43 przez moderatora irminka
emaesien Postów: 92
Konto od: 15.05.2007
Miasto: Lubaczów
Permalink Autor: zakazana, data postu: poniedziałek, luty 25, 2008 11:30
Nigdy nie miałam takiego problemu z ps`em. A jaką posiadasz wersję ? I czy wszystko wcześniej działało normalnie ?
She saw him, she saw him
In a second she knew
She wanted him, oh she wanted him.
..
zakazana Postów: 350
Konto od: 30.07.2006
Miasto: Kraków
Permalink Autor: emaesien, data postu: poniedziałek, luty 25, 2008 14:20
mam cs3 od dluzszego czasu ale nie od samego poczatku z cs3 byl problem dopiero od wczoraj cos sie sypie a jeszcze wczesniej pracowalem na cs2 gdzie nie mialem zadnych problemow
emaesien Postów: 92
Konto od: 15.05.2007
Miasto: Lubaczów
Permalink Autor: zakazana, data postu: poniedziałek, luty 25, 2008 18:40
Możliwe, że jakiś błąd był w pliku, który pobrałeś (chyba) z internetu i wersja ta może być taką, która nie działa zbyt poprawnie.
She saw him, she saw him
In a second she knew
She wanted him, oh she wanted him.
..
zakazana Postów: 350
Konto od: 30.07.2006
Miasto: Kraków
Permalink Autor: lastsecond, data postu: wtorek, luty 26, 2008 00:01
CS3? Czemu nie zadzwonisz na pomoc techniczną? W sumie kupując PSa płacisz w sporej mierze za pomoc techniczną.
*Ist DL2 + trochę szkła

Pozdrawiam,
Tomasz
lastsecond Postów: 37
Konto od: 19.02.2008
Miasto: Kłodzko
Permalink Autor: fotoedo, data postu: wtorek, luty 26, 2008 10:41
Scratch disk to pamięć wirtualna PS-a. Tutaj możesz poczytać, jak się z tym uporać.
Pozdrowienia,
Edo

Co to jest "żal"?

"Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kasę, a mistrz martwi się o światło."
fotoedo Postów: 572
Konto od: 28.07.2006
Miasto: Elbląg