"Majka" vs "Brzydula"

Permalink Autor: jestemszejkiem, data postu: Tuesday, January 5, 2010 13:09
Co prawda serial "Majka" dopiero co się zaczął, ale już ma wielu fanów.
Wy wolicie "Majkę" , czy "BrzydUlę" ? :]  Mi osobiście podoba się i jeden serial i drugi ;dd.
jestemszejkiem Postów: 5
Konto od: 28.12.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: missmayers, data postu: Tuesday, January 5, 2010 17:07
Brzydula.
Nic nie przebije Przemko i Violetty ! :P
Chociaż liczę na to, że to nowe gówienko się rozkręci. ^^ :P
Pomysł fajny.
Główny aktor fajny.
Tylko ta Majka taka drętwa...
missmayers Postów: 29
Konto od: 5.01.2010
Miasto: Gostynin
Permalink Autor: wyjdziewpraniu, data postu: Monday, January 11, 2010 22:27
Brzydula lepsza...;)
wyjdziewpraniu Postów: 3
Konto od: 1.01.2010
Miasto: Lipa
Permalink Autor: imsoveryhappy, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:59
Uważam ,że serial ,,Brzydula" jest lepszy pod względem zarówno obsady jak i rozgrywanej akcji.

Zadaniem takich seriali jest umilenie i przedstawienie w sposób urozmaicony naszą szarą rzeczywistość ,co widzimy na przykładzie brzyduli

,zaś serial ,,Majka" ma nie tyle źle dobranych aktorów ,którzy niezbyt przekonująco grają ,ale również akcja ,która toczy się w serialu jest irracjonalna !

Jasno z tego wynika ,że serial ,,Brzydula" jest bez porównania lepiej zrealizowany !
imsoveryhappy Postów: 5
Konto od: 13.01.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: hawnjien, data postu: Friday, January 15, 2010 12:43
prawda, majka strasznei drętwa jest... obejrzałam 1 odcinek bo czytałam że gł. bohaterka interesuje się fotografią - jak ja obejrzałam kawałek i byłam w szoku że takie gówno z tej majki jest... wgl brzydka dziewczyna i ten jej uśmiech .. beznadziejne
hawnjien Postów: 189
Konto od: 16.06.2009
Miasto: Chocianów
Permalink Autor: joasia358, data postu: Tuesday, January 19, 2010 20:57
"Majka" jest według mnie strasznie drewniana. A ta akcja...taka nieprawdopodobna- idzie na cytologię i zachodzi w ciążę... i brak fajnych aktorów. Tylko ta cała Aleksandra wydaje się być interesująca, co nie zmienia faktu iż "BrzydUla" jest dużo lepsiejsza. Mam nadzieję że po 190 odcinkach Majki będzie kontynuacja serialu z Ulą Cieplak.
joasia358 Postów: 1
Konto od: 4.12.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: arenaoftheunwell, data postu: Wednesday, January 20, 2010 03:55
Dla mnie jeden pies. Nie lubię żadnego.
arenaoftheunwell Postów: 11
Konto od: 2.05.2007
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: bolster, data postu: Thursday, January 21, 2010 19:31
nie lubie zadnego . ; >
bolster
bolster Postów: 452
Konto od: 16.09.2009
Miasto: England
Permalink Autor: fairytalle, data postu: Saturday, January 23, 2010 23:30
Cytat joasia358
Mam nadzieję że po 190 odcinkach Majki będzie kontynuacja serialu z Ulą Cieplak.

gdzieś mi się rzuciło w oczy że Majki ma być odcinków coś ponad 70.
a kontynuacja Brzyduli to by była przesada, już końcówka była naciągana.

Z całej BrzydUli chyba najlepsza była Viola. W Majce takiej osoby nie ma. Strasznie powoli wszystko leci. Podoba mi się wstęp, to że jest coś z fotografią i że się toczy w Krakowie :D. Ale oglądam czasem, każdy pretekst jest dobry żeby się nie uczyć ^^
Treść dodana do postu 11-02-2011 o godzinie 18:00
Jednak zdecydowanie wolę Brzydule ;)
Psy są z nami po to, żeby nauczyć człowieka prawdziwej miłości.
RODOWODOWY=RASOWY

'Ratując jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa'

'Nie kocha się za coś, tylko mimo wszytko.'
fairytalle Postów: 209
Konto od: 4.05.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: imaj, data postu: Tuesday, January 26, 2010 13:41
Nie spędzam zbyt wiele czasu przed telewizją jednak "BrzydUla" miała coś takiego w sobie, że chciało mi się włączyć tv i gdy nie miałam nic ważnego do zrobienia obejrzeć kolejny odcinek. "Majka" to serial, którego fabuła raczej nie zdarzyłaby się w realnym świecie i myślę, że nie przyciągnie tylu widzów co "BrzydUla".
Ale to tylko moje zdanie. Pozostaje się tylko cieszyć, że "BrzydUla" miała jakiś koniec i nie ciągnęła się jak kilka innych polskich seriali, których końca nie widać. -.-
imaj Postów: 7
Konto od: 24.01.2010
Miasto: warszawa
Permalink Autor: wysysaczumyslu, data postu: Wednesday, January 27, 2010 06:43
Nie mam telewizora, więc siłą rzeczy nie oglądam...

...ale strasznie podobają mi się smaczki fotograficzne w Majce...

Nikon d300 z 14mpix i odchylanym ekranikiem...I zdjęcie Majki trzymającej C 5D, podpisane "Majka i jej profesjonalny nikon d300" czy jakoś tak ;]

No i, pomijając to, wspaniały patent z jej zajściem w ciążę...masakra ;]
...szukam kontaktu z dziewczętami w celu połączenia się ustami...

...sialalalalalala! Zrób mi dobrze w rytmie ska!
wysysaczumyslu Postów: 100
Konto od: 23.01.2010
Miasto: Jelonki
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Thursday, January 28, 2010 17:06
Mi szkoda Tadeusza Huka, który musi pojawiać się w tak poronionej produkcji. Traktuję to w sumie jako bardzo czarną komedię o tym jak serialu robic się nie powinno. Tak jak Raymonda. Fabuła...dialogi....aktorzy... no i w szczególności piosniczka tytułowa, która miesza flaki - już lepiej śpiewa Zenon Martyniuk.
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: xczarownicax, data postu: Tuesday, February 9, 2010 16:30
Brzydula podobała mi się, ale pierwowzór :)
xczarownicax Postów: 5
Konto od: 9.02.2010
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: doma91misiek, data postu: Saturday, February 13, 2010 00:21
Co do Majki to mi się śmiać chce że za pół roku będzie szał fotografii. I w moim kochanym mieście Krakowie będą latać napalone dzieciaki z aparatem tylko dlatego że Majeczka była fotografką xD Hah marketing się rozkręci i tylko zarobią sobie na sprzedaży lustrzanek xD
;)
doma91misiek Postów: 35
Konto od: 29.09.2006
Miasto: myszków
Permalink Autor: carolowa, data postu: Thursday, February 25, 2010 15:10
"Brzydula".

"Majka" jest przewidywalna, ma kilka ciekawych wątków, ale "Brzyduli" nie pobije :)
Carolowa.
carolowa Postów: 36
Konto od: 16.12.2007
Permalink Autor: fairytalle, data postu: Sunday, March 7, 2010 14:53
Cytat doma91misiek

Co do Majki to mi się śmiać chce że za pół roku będzie szał fotografii. I w moim kochanym mieście Krakowie będą latać napalone dzieciaki z aparatem tylko dlatego że Majeczka była fotografką xD Hah marketing się rozkręci i tylko zarobią sobie na sprzedaży lustrzanek xD

dokładnie -.-
wszędzie będą sweet dziewczynki z lustrzankami, że niby to one są takie cudowne i zdjęcia robić umieją..

btw ten Kraków w majce jest jakiś taki wyjątkowo ładny :D ani razu nie widziałam brzydszego miejsca, ani żadnego syfu.
Psy są z nami po to, żeby nauczyć człowieka prawdziwej miłości.
RODOWODOWY=RASOWY

'Ratując jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa'

'Nie kocha się za coś, tylko mimo wszytko.'
fairytalle Postów: 209
Konto od: 4.05.2008