Własna Twórczość!

Permalink Autor: musicalgirl, data postu: Thursday, May 17, 2012 17:20
a ja piszę ciągle :)
musicalgirl Postów: 2
Konto od: 26.05.2010
Miasto: Lwówek Śląski
Permalink Autor: seever, data postu: Sunday, June 17, 2012 11:12
ja napisałam w zeszłym roku książkę.. pod koniec wakacji planuję ją wydać :)
seever Postów: 1
Konto od: 5.05.2012
Miasto: Olesno
Permalink Autor: patka13137, data postu: Sunday, June 17, 2012 18:08
Hej ja właśnie tu piszę książkę dla młodzieży wklejam po kawałku co jakiś czas bo jest ograniczenie , nie jest to moja pierwsza książka ale chyba już z dziesiąta nosi tytuł `` Upadłam`` . Moje książki opowiadają o miłości , złości , dobru i złu w różnych postaciach ( najczęsciej diabelnie przystojnych) . ``Upadłam...`` jest o anielicy która zakochując się w człowieku traci wszystko . Jeżeli jesteście zainteresowani jak ułożą się losy Tylor to zapraszam;*
patka13137 Postów: 3
Konto od: 8.06.2012
Miasto: Wieluń
Permalink Autor: missedheart, data postu: Wednesday, August 15, 2012 18:05
Ja też piszę ale wiersze. Co do wydawania to jak narazie zrezygnowałem gdy dowiedziałem się ile jest z tym problemów, a przy tym koszty tez nie są niskie. Pozostaję więc w "uzupełnianiu" własnej szuflady. Mam swoją stronę na facebook'u ale i pod adresem www.poezjajestdlawszystkich.op11.pl także jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam. Chętnie dowiem się co myślicie o moich wierszach. Co prawda jest ich tam stosunkowo nie wiele, bo ostatni jakoś wena mnie opuściła ale i tak zapraszam.
missedheart Postów: 2
Konto od: 15.08.2012
Miasto: newcstle
Permalink Autor: moemoe, data postu: Tuesday, January 1, 2013 14:35
Piszę wiersze, teksty piosenek i krótkie opowieści. Pracuję nad dwiema powieściami i trzeba przyznać, że jest ciężko, a wena często mnie opuszcza. Jednak się nie poddaję :)
moemoe Postów: 3
Konto od: 26.07.2010
Miasto: Łódź
Permalink Autor: susannah100, data postu: Wednesday, January 2, 2013 19:17
Pisałam kiedyś opowiadania, zaczęłam nawet książkę, ale poległam. Lubię natomiast pisać recenzje (książek, gier, filmów). Jednak najbardziej lubię interpretować, gdy w filmie, grze czy książce są pewne niewyjaśnione sprawy, które widz, czy czytelnik musi sam sobie zinterpretować. Zawsze wtedy piszę własną interpretację (zaczęłam je także wrzucać na swojego photobloga - zapraszam ;)) i porównuję je z interpretacjami innych.
susannah100 Postów: 2
Konto od: 9.06.2012
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: bubaaaaa, data postu: Wednesday, April 10, 2013 19:50
Tak jak wy piszę troche wiersze, mozecie poczytac u mnie na profilu :) jakies sugestie i komentarze mile widziane. Książke ostatnio też zaczełam pisać, mogę początek przesłać na priv :))
bubaaaaa Postów: 1
Konto od: 6.11.2010
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: fraisel, data postu: Friday, August 2, 2013 11:15
To wcale nie jest takie trudne, jak się wszystkiem wydaje. Po prostu trzeba mieć wyobraźnie i coś o czym warto pisać lub coś co ludzie lubią czytać. Sama od kilku lat bazgrole coś i jak na razie jest to czytane (na blogu). Sądzę, że każdy ma swoje dni, lepsze i gorsze. Jeśli jest wena to trzeba z niej skorzystać.:)))
fraisel Postów: 1
Konto od: 29.07.2013
Miasto: Krapkowice
Permalink Autor: poetyckiezycie, data postu: Wednesday, August 14, 2013 18:47
Pisanie książki wymaga czasu i dużo wyobraźni... nie chwale się, piszę książkę. Po prostu zachęcam do pisania, w świecie elektroniki, warto trochę oddać się sprawie dla duszy..
A na moi fotoblogu - wiersze.
poetyckiezycie Postów: 1
Konto od: 30.05.2013
Miasto: Śrem
Permalink Autor: rememberthenightandday, data postu: Friday, October 18, 2013 22:59
Wiele razy zaczynałam pisać coś swojego, ale z biegiem czasu  pod różnymi względami przerywałam pisanie. Aktualnie czasem wiersze lub krótkie teksty o życiu lub własne przemyślenia spisuję na kartkę.
rememberthenightandday Postów: 3
Konto od: 25.01.2013
Miasto: Poznań, Września