Własna Twórczość!

Permalink Autor: wierszokletka98, data postu: Monday, August 22, 2011 14:17
hej! Jestem tu nowa, ale jeśli ktoś uczyniłby mi ten zaszczyt i odwiedził mój blog to byłabym dozgonnie wdzięczna! Na moim blogu zamieszczam fragmenty książki, którą właśnie piszę. Mam 13 lat. Nie bójcie się, to nie będzie kolejne romansidło ;)) Prosze wpiszcie jakiś komentarz! Z góry dziękuję- wierszokletka98.
PS: Pisze też wiersze okolicznościowe. Zajmuje mi to od 2-10min( zależy od dnia ;)). można u mnie składać na takie rzeczy zamówienia- najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem. Usługa bezpłatna ;p ;)
wierszokletka98 Postów: 4
Konto od: 21.08.2011
Miasto: Poznań
Permalink Autor: mumia3011, data postu: Thursday, August 25, 2011 09:54
Ja mam całą masę pomysłów na książki :D problem polega na tym, że mogłabym napisać tylko początek i zakończenie XD w dobrych książkach akcja ciągle się zmienia, wiele się dzieje, coś znika coś się pojawia... nie potrafię rozwinąć opowieści :( dlatego moje książki nadal siedzą w mojej głowie...

Miałam pomysł, żeby tu zacząć pisać i umieszczać do tego odpowiednie zdjęcia... ale jak widzę ktoś mnie ubiegł :/
Ale ja też zapraszam do siebie, skomentujcie proszę zdjęcia :3
mumia3011 Postów: 6
Konto od: 30.07.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: kokainka97, data postu: Saturday, August 27, 2011 12:52
Ja piszę już 2 rozdział może to mało ale moim zdaniem to dobre osiągnięcie ^ ^
kokainka97 Postów: 11
Konto od: 26.08.2011
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: natualia, data postu: Sunday, August 28, 2011 23:49
Pamiętam, że pisałam kiedyś opowiadania. Były hitem we wczesnych latach podstawówki, gdyż pisałam je właśnie o kolegach z klasy itepe. ;)
natualia Postów: 65
Konto od: 20.03.2008
Miasto: Knurów
Permalink Autor: serceniczyje, data postu: Monday, September 5, 2011 22:05
Ja napisałam jedną i teraz myślę nad 2 :)))

Pzdr :)))
serceniczyje Postów: 1
Konto od: 5.09.2011
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: shinko, data postu: Saturday, October 15, 2011 12:58
Co do pisania książki to raczej nie. Z zabierania się za to, pozostały mi jedynie długie opowiadania, acz bardzo fajnie pisze mi się piosenki i melancholijne przemyślenia ; )
shinko Postów: 4
Konto od: 14.10.2011
Miasto: Oława
Permalink Autor: thenefilimside, data postu: Sunday, October 23, 2011 09:54
A ja piszę...
Może marnie, ale niektórym się podoba : D.
Potwierdzam, że jest to pożeracz czasu, który wymaga bogatego języka i silnej weny twórczej, ale daje również wiele przyjemności. Kiedy po kilkudniowej walce z rozdziałem uda Ci się go w końcu zakończyć... Hah. Nie do opisania : )

Gdyby ktoś był zainteresowany:

www.nie-wiem-nic-konkretnego.blog.onet.pl

Pozdrawiam Nefilim
thenefilimside Postów: 1
Konto od: 11.10.2011
Miasto: Paraiso
Permalink Autor: x3invisible, data postu: Sunday, November 6, 2011 01:20
Hmm. Własna twórczość ? . Tyaa. można siebie wyrazić w blogu np. Wiele ukrytych talentów jest na świecie, czasem nawet 16-latki piszą takie notki, że po prostu każda książka przy tym leży. Ale nie powstanie z tego książka, bo przecież nasz kraj nie zgodzi się na wydanie takiego czegoś . Bo "bez wykształcenia daleko nie zajdziesz" . Nie dają nam żyć bez szkoły. Dlatego zaczęły powstawać blogi. Ja również mam swój blog, jestem z niego zadowolona, ale nie nazwałabym tego profesjonalizmem. jeden na podstawie Bleacha [shining-path-to-dreams.blog.onet.pl] albo i vampirach, tutaj to już wgl własna twórczość, własne przekonania [elizabeth-love--story.blog.onet.pl] . To tyle ;p
x3invisible Postów: 9
Konto od: 22.06.2011
Miasto: Iłowo-Osada
Permalink Autor: lunamay, data postu: Friday, November 11, 2011 18:08
Piszę opowiadania i pastisze.
Nie przymierzam się do pisania książki. Żeby stworzyć coś - cokolwiek - książkę, wiersz, piosenkę - trzeba mieć coś do przekazania. Jeśli się nie ma, nie warto się za to zabierać.
Jako takie niedorozwinięte dziecko nie mogę mieć światu wiele do przekazania, więc siedzę cicho, próbując się uczyć i polepszać styl. Właśnie w tym celu piszę bloga z opowiadaniem. Właściwie ciągle coś piszę. Początkujący powinni pisać jak najwięcej, tylko tak się rozwiną - żaden twórca nie zaczął od wydania genialnej książki.
Znane jest natomiast zjawisko uchachanej dwunastolatki, która pisze na blogu opowiadanie będące tragedią ortograficzną oraz interpunkcyjną o swoim mrocznym alter-ego i miłości jego życia, nazywając je "swoją książką".
To stanowczo nie powinno mieć miejsca o.O

Jako pełna serdeczności analizatorka blogowa apeluję do takich aŁtoreczek: proszę, sprawdzajcie posty przed publikacją. Najlepiej osiem razy. Z rocznymi odstępami.
lunamay Postów: 8
Konto od: 11.11.2011
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: kupczan, data postu: Monday, November 14, 2011 16:17
Napisałem jedną książkę o filozofii, egzystencji etc., której lepiej nie publikować :D Poza tym to zacząłem pisać felieton obyczajowy, kolejne fragmenty umieszczam na blogu. Zapraszam :)
kupczan Postów: 4
Konto od: 5.12.2009
Miasto: Ustroń
Permalink Autor: kaoruyukio, data postu: Thursday, February 9, 2012 18:12
Hm. Jak nadal Cię to interesuje, to chętnie poproszę o skomentowanie mojej twórczości. >D
http://www.sou-dattara.blogspot.com
kaoruyukio Postów: 4
Konto od: 8.02.2012
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: takaksiazka, data postu: Wednesday, March 21, 2012 20:05
A ja właśnie zaczynam pisać książke , zobaczymy jak mi to wyjdzie ; ) zacznę ją u siebie na profilu udostępniać ; >
takaksiazka Postów: 1
Konto od: 21.03.2012
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: kaleid, data postu: Wednesday, March 28, 2012 22:56
Piszę wiersze, szykuję swój pierwszy tomik do wydawnictwa (wypadało po kilku latach zamienić publikacje w czasopismach na własne małe dziełko w księgarni), piszę również opowiadania i pierwszą ksiażkę, która jest prawie gotowa.

Co z tego wyjdzie w przyszłości - zobaczymy. W każdym razie życze wszystkim innym młodym pisarzom i sobie również - powodzenia w rozwijaniu talentu i przebijaniu się na rynku wydawniczym. :)
Dave Gahan - bogiem!
New Wave - nałogiem!
Depoteki - zabawą!
Depeche Mode - podstawą! 

~ Now let my body do the moving | And let my hands do the soothing | Let me show you the world in my eyes ~ 
Depeche Mode - World In My Eyes 
kaleid Postów: 26
Konto od: 3.02.2012
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: xielons, data postu: Saturday, March 31, 2012 12:52
Próbowałam, a tak dokładniej to dalej próbuje. Narazie napisałam 4 rozdziały kryminału ; P Zobaczymy co będzie dalej ale chyba nie uda mi się skończyć tej książki ;p
xielons Postów: 4
Konto od: 4.03.2012
Miasto: Serock
Permalink Autor: julka221, data postu: Thursday, May 3, 2012 10:13
Ja zaczynam pisać ale nigdy nie kończe
julka221 Postów: 4
Konto od: 16.02.2012
Miasto: Skierniewice
Permalink Autor: kyuun, data postu: Tuesday, May 15, 2012 16:26
tak, mam w planach pewnych 6( jedną serię 5 książkową i jedną pojedynczą), które zaczęłam już pisać i coś mi się tak zdaje, ze mój mózg podsuwa mi pomysł na następną :3
kyuun Postów: 16
Konto od: 6.05.2012
Miasto: Busko-Zdrój